Ми маємо 10 річний досвід роботи зі стандартом GlobalGAP. За весь час було підготовлено та успішно сертифіковано 15 сільгосппідприємств. Серед яких ПАТ «Комбінат Тепличний», ТОВ «Обрій», ТОВ «Бетек», ПП «Імпак», ТОВ «Едем-Ф» та інші. Безперечним нашою перевагою є те, що наша робота сконцентрована саме в області роботи зі стандартом GlobalGAP. Інша важлива перевага - наші фахівці мають сільськогосподарську освіту, розуміють технології та особливості сільськогосподарського виробництва і здатні розмовляти з сільгоспвиробником на «його» мовою. Ми здатні розуміти проблеми фермерів і допомагати знаходити оптимальні рішення.

Чому варто працювати з нами (Чим ми кращі за інших?):

  • найбільший досвід впровадження GlobalGAP в Україні досвід роботи з широким діапазоном продуктів вирощування (овочі, фрукти, ягоди, зернові) на площах від 40 га і вище. фокус ТІЛЬКИ на роботі з GlobalGAP.
  • Ми не займаємося іншими стандартами регулярне навчання з підвищення кваліфікації та впровадження новітніх вимог стандарту;
  • наші фахівці мають сільськогосподарську освіту;
  • глибоке розуміння технологій виробництва сільськогосподарських культур і досвід роботи на виробництві;
  • наші фахівці мають практичний досвід сільськогосподарського виробництва - здатні спілкуватися з виробником на одній мові всі підприємства, з якими ми працюємо, ЗАВЖДИ успішно проходили сертифікацію ми надаємо післясертифікаційну підтримку підприємств.